Samorząd Szkolny

 

 

 

 

W wyniku wyborów, które odbyły się w dn. 30.09.2019 r. wyłoniono Radę Uczniowską w składzie:

Krzysztof Majcher kl.7b - przewodniczący

Maja Gabryś kl. 7a - zastępca

Aleksandra Majmurek kl. 8b - sekretarz

członkowie wspomagający:

Weronika Walerjan kl. 7a

Jędrzej Pelikan-Krupiński kl. 8b

 

Skład Rad Klasowych:

 

IVa

Przewodniczący:
Zastępca przewodniczącego:

Skarbnik:
 

 


IVb

Przewodniczący: Gajda Maksymilian

Zastępca przewodniczącego:Suwała Bartłomiej

SkarbnikKwinta Hanna

 

IVc

Przewodniczący: Bertman Leon

Zastępca przewodniczącego: Drwięga Kamila

Skarbnik: Kruk Jan

Va

Przewodniczący: Mirosław Olga

Zastępca przewodniczącego: Radliński Piotr

Sekretarz: Szwejkowska Hanna 

Vb

Przewodniczący: Pałka Oliwier

Zastępca przewodniczącego: Gumółka Oliwia

Skarbnik: Kruczek Hanna 

Sekretarz: Głos Szymon 

 

Vc


Przewodnicząca: Hojda Jadwiga

Zastępca przewodniczącego: Grotkowska Katarzyna

Skarbnik: Łuczek Agata

 

Vd

 

Przewodniczący: Regucki Wiktor

Zastępca przewodniczącego: Bakowski Marcel

Zastępca przewodniczącego: Wiernek Antoni 

 

VIa

 

Przewodniczący: Magiera Zuzanna

Zastępca przewodniczącego: Dubiel Julia

Skarbnik: Myslowski-Mikos Lew

 

VIb

 

Przewodniczący: Durek Karolina

Zastępca przewodniczącego: Jeż Oliwier 

Zastępca przewodniczącego: Mieszkowska Małgorzata

Skarbnik: Sajdak Zofia

 

VIc

 

Przewodniczący: Kaźmierczak Ewa

Zastępca przewodniczącego: Lech Maria

Skarbnik: Kaciuba Nadia

 

VId

 

Przewodniczący: Michalik Anna

Zastępca przewodniczącego: Urbańska Oliwia

Skarbnik: Żukrowski Szymon

 

VIe

 

Przewodniczący: Szczepanik Jan

Zastępca przewodniczącego: Mirosław Hanna

Zastępca przewodniczącego: Robotycki Roch 

Skarbnik: Styrkosz Jakub 

 

VIIa

Przewodniczący: Walerjan Weronika
Zastępca przewodniczącego: Data Jagoda
Członek: Gabryś Maja


VIIb

Przewodniczący: Majcher Krzysztof

Zastępca przewodniczącego: Pyrcz Szymon

Zastępca przewodniczącego: Winiarz Ewa

Skarbnik: Brewczyńska Madgalena


VIIc

Przewodniczący: Kaciuba Filip

Zastępca przewodniczącego: Łabędzka Hanna

Zastępca przewodniczącego: Woźniakiewicz Bruno

 

VIIIa

Przewodniczący: Martos Sanchez Karol

Zastępca przewodniczącego: Jamróz Olga

Skarbnik: Pałka Bartosz

 

VIIIb

Przewodniczący: Blicharz Radosław
Zastępca przewodniczącego: Majewska- Plewa Aleksandra
Skarbnik
: Fundament Michał

 

VIIIc


Przewodniczący: Kaczmarczyk Kamil

Zastępca przewodniczącego: Jongtien Gala
Skarbnik:Hupert Franciszek

 

 

Poczet Sztandarowy

Poczet sztandarowy - uczniowie klasy 8c:
Jan Socha - chorąży
Hoszowska Apolonia - asysta
Mierniczak Maja - asysta