Wyniki konkursu

Na przełomie maja i czerwca dotarły do mnie piękne prace będące nowym, nietypowym pomysłem na okładkę książki będącej w szkole lekturą. Wykazaliście się bardzo dużą kreatywnością. Okładki czasami są zaskakujące, zdarza się, że wzbudzają uśmiech na twarzy, a przede wszystkim pokazują, że Wasze możliwości są nieograniczone. Przysłaliście okładki "W pustyni i w puszczy", "Dzieci z Bullerbyn", "Ferdynanda Wspaniałego", "Magicznego Drzewa", "Ani z Zielonego Wzgórza", "Zemsty", "Dziewczynki z parku", "Krzyżaków" i wielu innych. Dla Was wielkie gratulacje!

kategora klas I - III
1. Patryk Filipek, kl. II b
2. Leon Jakubowski, kl. IIIa

kategoria klas IV - VI
1. Emilia Filipek, kl. Vb
1. Alicja Chochołek, kl. IVb
2. Bartek Dubiel, kl. Vc
3. Agata Łuczak, kl. Vc
wyróżnienie Janek Wójcicki, kl. Va

Kategoria klas VII - VIII
1. Szymon Wołoszyn, kl. VIIIa
wyróżnienie Franciszek Kownacki, kl. VIIb