Przepisy z koronawiruskiem w tle

Przepisy z koronawiruskiem w tle czas kwarantanny twórczo wykorzystany przez Uczniów klasy 5B Pomysł stworzenia klasowej książki kucharskiej, zrodził się podczas jednej z lekcji wychowawczych odbywających się online. W czasach kwarantanny uczniowie mają więcej czasu, są ciągle w domu i mogą bezpiecznie eksperymentować w kuchni pod okiem dorosłych. Okazało się, że duża grupa uczniów lubi wymyślać i wcielać w życie swoje przepisy na różne potrawy, przekąski i słodkości. Powstała wyjątkowa książka pt. Przepisy z koronawiruskiem w tle, w której znajdują się przepisy każdego ucznia wraz ze zdjęciem gotowej potrawy. Do wykonania każdej czynności uczniowie podeszli z dużym zaangażowaniem, pomysłowością, kreatywnością oraz cierpliwością. Ja, jako wychowawca jestem dumna ze swoich wyjątkowych Uczniów.

Zobacz książkę