Zajęcia dodatkowe

 
 
 

PROPOZYCJE ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW

NA ROK SZKOLNY 2018/2019
 

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASY

TERMIN

NAUCZYCIEL

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW

biblijno-liturgiczne

III - V

Śr. 14.35

J. Dybał

czytelniczo-filmowe

II b

Śr. 13.35

A.   Tyczyńska-Kołsut

literackie

V b

Wt. 15.35

E. Powązka

reporterskie

V

Pt. 15.20

A.   Sabatowska-Dyrda

dziennikarskie

IV - VI

Pt. 14.35

 B. Feuer

czytelniczo-dyskusyjne

VIII

Wt. 14.30

U. Szeląg

języka niemieckiego

VI,

VIII

Wt. 13.35, Pt. 14.35

A.   Maćkowiak

VI - VIII

Śr. 15.3

P. Pabian

historyczne

V, VIII

Wt. 14.35

S. Mamoń

V - VIII

Śr. 14.35

G. Mroczek

III - VI

Śr., Czw., Pt. 13.00

A. Krzywanek

ekologiczno-biologiczne

VI - VII

Śr. 14.35

J. Dyczek

biologiczne

VII - VII

Pt. 14.35

M. Stanek

geograficzne

V - VIII

Pn. 14.35

M. Zatorski

fizyczne

VII

Pt. 14.35

A. Trzepacz

chemiczne

VIII

Pn. 14.35

A. Feluś

matematyczne

III c

Śr. 13.35

E. Rybska

IV,

VI

Czw. 8.00, Pt. 14.35

B.   Biernat-Oleniacz

V

Pt. 13.35

A.   Starowicz

VII

Śr. 14.35

R. Czeryna

VIII

Pn. 15.20

A. Feluś

programistyczne

VII - VIII

Śr. 15.30

M. Zawiła

plastyczne

IV - VII

Wt. 14.35

K. Ziomkowska-Chmura

sobotnie rajdy rowerowe

IV - VIII

Soboty

P. Sokal

INNE FORMY ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I - III

B. Wyporek, A. Dziubińska, J. Dyjak, M. Śmiecińska, A. Tyczyńska ? Kołsut, M. Wójcik, E. Tworzydło, B. Kochańska - Bukowska, E. Rybska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

IV - VI

A.   Sabatowska-Dyrda, A. Łętocha, B. Feuer, E. Powązka

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

IV - VIII

A.   Biernat-Oleniacz, A. Feluś, R. Czeryna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

IV, VIII

M. Badowska, D. Michniewska - Waś

konsultacje przedmiotowe

- VIII

J. Dyczek, A. Maćkowiak, M. Musiał, J. Nowak, P. Pabian, A. Trzepacz, E. Tworzydło,

zajęcia logopedyczne

I

J. Nowak

II - III

E. Rybska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

I - IV

J. Nowak

A. Kazimierak

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

I - VIII

A. Kazimierak

zajęcia literacko-czytelnicze, plastyczne (origami, koraliki), savoire-vivre, wokalno-rytmiczne, muzyczno-ruchowe, twórczego myślenia, języka migowego, teatralne, przyrodnicze, podróżnicze, historyczne

ŚWIETLICA SZKOLNA

K. Gontarz, E.  Dratwińska, M. Karamon-Ślęczka, A. Krzywanek, M. Kulisiewicz, B. Orzechowska, K. Rojek, A. Sławska

 

Szkółka Narciarska

I - IV

J. Berkowski

szachy

I - III

Staromiejskie Centrum Kultury

E. Powązka

wycieczki po Krakowie

I - III

Staromiejskie Centrum Kultury

L. Nieć

tańce

I - VIII

ARTDANCE D. Kasztulski

instruktorzy

balet

I - VI

EDUKACJA ARTYSTYCZNA DZIECI K. Kursa

gra  na gitarze

I - IV

MUSIC & MORE

instruktorzy

robotyka

I - III

S. Kuć

język angielski

I - V

BRITISH COUNCIL, EARLY STAGE, SORYS LANGUAGE COURSES

lektorzy

"Szkiełko i oko"

I - III

SZKIEŁKO I OKO EDUKACJA PRZYRODNICZA

T. Kowalczyk

karate

I - VII

KRAKOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

trenerzy