Darczyńcy

Serdecznie dziękuję Państwu za bezinteresowną pomoc w przygotowaniu dla naszych uczniów nowego wystroju świetlicy szkolnej. Dziękuję pani Kubickiej, pani Mostek, pani Filipek, pani Kruczek, pani Kyrcz, pani Pachla, p. Kurdziel,  panu Piganowi, panu Geodeckiemu, panu Górnemu, panu Rogulskiemu, panu Barbaszowi, panu Rzepeckiemu, panu Gontarzowi, panu Marsowi, panu Dubielowi, panu Woźniakowi,  państwu Jedynakom, państwu Zaremba- Skrzyńskim, państwu Markowskim.
Podziękowania składam również Wychowawcom świetlicy i zaangażowanym w pracę Uczniom.

-------------------------------------------

TELEKTONIKA ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Serdecznie dziękujemy firmie TELEKTONIKA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k, Pani Agnieszce Florkiewicz i  Panu Sławomirowi Florkiewiczowi za wykonanie projektu i pełnej dokumentacji dotyczącej  przebudowy pomieszczeń byłej kotłowni na szatnię dla naszych uczniów.

PPHU Wirex

Serdecznie dziękujemy firmie PPHU Wirex z Krakowa i Panu Pawłowi Wireckiemu za przekazanie naszej szkole materiałów na nagrody dla uczniów.

PPHU Wirex

Serdecznie dziękujemy firmie PPHU Wirex i Panu Pawłowi Wireckiemu za przekazanie naszej szkole materiałów biurowych.

SABRE Polska Sp. z o.o

Serdecznie dziękujemy firmie SABRE Polska Sp. z o.o. za przekazanie naszej szkole darowizny - 30 laptopów.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Klimkiewiczowi za przekazanie w użytkowanie kserokopiarki na potrzeby szkolne.

1 % podatku

Wszystkim Państwu, którzy przeznaczyli 1 % od podatku na rzecz naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania.