Rozdanie certyfikatów z j. niemieckiego KID A1 i KID A2 w Instytucie Austriackim

 

Rozdanie certyfikatów z j. niemieckiego

KID A1 i KID A2 w Instytucie Austriackim

 

 

 

14 czerwca 48 uczniów z klas VI i VII odebrało Austriackie Dyplomy Języka Niemieckiego KID A1 i KID A2 z rąk Pani Dyrektor Instytutu Austriackiego Agnieszki Markowskiej w ogrodzie Instytutu przy ul. Cybulskiego. Wśród gości wydarzenia był Honorowy Konsul Generalny Republiki Austrii Pan Andrzej Tombiński oraz Pani Dyrekto Beata Sarapuk, wychowawcy klas VII oraz rodzice nagrodzonych uczniów. Nagrodę specjalną - Bon na kurs językowy w Instytucie Austriackim - otrzymał Szymon Rybski z klasy VII b, który najlepiej zdał egzamin KID A2.  Imprezę uświetnił występ wiolonczelistki Ewy Winiarz z klasy Vb oraz uczestniczki finału konkursu Superstar Amelii Pawlikowskiej z VII d. Po części oficjalnej Rada Rodziców przygotowała dla gości grilla oraz słodki poczęstunek. 

Kolejna sesja egzaminacyjna w przyszłym roku.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia tutaj.