VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Scrabble po niemiecku

 

 VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

Scrabble po niemiecku


 

 

 

 

Zapraszamy po raz ósmy wszystkich uczących się języka niemieckiego w szkole podstawowej do wzięcia udziału w konkursie "Scrabble po niemiecku", organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Krakowie oraz Instytut Austriacki w Krakowie.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych, którzy interesują się językiem niemieckim i rozwijają swój talent lingwistyczny. Uczestnicy konkursu mogą zmierzyć się z rówieśnikami z innych szkół, sprawdzając swoje kompetencje językowe oraz zdobyć tytuł Mistrza "Scrabbli po niemiecku".

Celem konkursu jest wspieranie uczniów szkół podstawowych w rozwijaniu i sprawdzeniu swoich kompetencji językowych, promowanie nauki języka niemieckiego w szkołach podstawowych i zachęcenie do pogłębiania zainteresowań dotyczących realiów krajów niemieckojęzycznych.

 

Regulamin konkursu (tutaj)

Formularz zgłoszeniowy (tutaj)

Przetwarzanie danych osobowych (tutaj)