Apel z okazji Święta Edukacji Narodowej

 

Apel z okazji

Święta Edukacji Narodowej


 


 
 
 
 
 
 

Dnia 12 października 2018 r. klasy V a i V b zaprosiły wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów na apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Najpierw klasa V b przedstawiła historię poszukiwania wiedzy przez człowieka ? od początków, przez starożytny Egipt, antyczną Grecję, średniowieczny Kraków, aż po wiek XX. Na scenie pojawili się słynni twórcy polskiej kultury i nauki: Jan Kochanowski, Mikołaj Kopernik czy Maria Skłodowska Curie. Nie zabrakło także królowej Jadwigi i pierwszej krakowskiej studentki - Nawojki. W drugiej części apelu klasa V a zaprezentowała zabawne scenki z życia współczesnej szkoły ? było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Apel został zadedykowany wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom, którzy swoje święto obchodzą dnia 14 października.