Samorząd Szkolny

 

 

 

 

W wyniku wyborów do Rady Uczniowskiej przeprowadzonych we październiku 2018 r. w głosowaniu tajnym wybrano:

 

Przewodnicząca: Matylda Steranka kl. VIIIc

Zastępca: Matylda Kowalczyk kl. VIIIc

Sekretarz: Kaja Lipińska kl. VIIIb

Członkowie wspomagający: Julia Szumlińska kl. VIIIb, Jerzy Okręglicki kl. VIIId

 

Skład Rad Klasowych:

 

IVa

Przewodniczący: Laska Natalia
Zastępca przewodniczącego:
Mirosław Olga
Zastępca przewodniczącego: Szwejkowska Hanna
Skarbnik:
Radliński Piotr

 

IVb

Przewodniczący: Górny Mateusz
Zastępca przewodniczącego
: Pałka Oliwier
Sekretarz: Nowak Anna
Skarbnik: Turek Jan

 

IVc

Przewodniczący: Grotowska Katarzyna
Zastępca przewodniczącego: Maź Kaja
Skarbnik: Bogdan Maksymilian

 

IVd

Przewodniczący: Stankiewicz Zofia
Zastępca przewodniczącego
I: Regucki Wiktor
Zastępca przewodniczącego II: Holińska Patrycja

 

Va

Przewodniczący: Dubiel Julia
Zastępca przewodniczącego:
Nowak Pola
Sekretarz, skarbnik
: Magiera Zuzanna

 

Vb

Przewodniczący:
Zastępca przewodniczącego
:

 

Vc

Zastępca przewodniczącego: Solarz Marek
Przewodnicząca: Lech Maria

 

Vd

Przewodniczący: Michalik Anna
Zastępca przewodniczącego: Derwich Filip
Zastępca przewodniczącego: Winel Maria
Skarbnik
: Kowalska Nela

 

Ve

Przewodniczący:
Zastępca przewodniczącego
:

 

VIa

Przewodniczący: Walerjan Weronika
Zastępca przewodniczącego
: Florkiewicz Filip
Członek: Data Jagoda
Członek: Piwowarczyk Laura

 

VIb

Przewodniczący: Olszewski Jan
Zastępca przewodniczącego
: Majcher Krzysztof
Skarbnik: Dadak Jakub

 

VIc

Przewodniczący:
Zastępca przewodniczącego
:

 

VIIa

Przewodniczący: Jamróz Olga
Zastępca przewodniczącego: Stangel Aleksandra
Członek: Kotlarz Iga
Skarbnik: Pałka Bartosz


VIIb

Przewodniczący: Igielski Franciszek
Zastępca przewodniczącego: Czesak Michał
Skarbnik: Blicharz Radosław


VIIc

Przewodniczący: Kaczmarczyk Kamil
Zastępca przewodniczącego: Mirosław Maria
Skarbnik
: Grelowski Kajetan

 

VIIIa

Przewodniczący: Pleśniak Krystyna
Zastępca przewodniczącego
: Olszewska Emilia
Skarbnik: Pyrzyńska Gabriela

 

VIIIb

Przewodniczący: Rybski Szymon
Zastępca przewodniczącego: Suwała Hubert
Skarbnik
: Maź Szymon

 

VIIIc

Przewodniczący: Jedynak Antoni
Zastępca przewodniczącego: Prokopowicz Ruti
Skarbnik: Bartosz Zofia

 

VIIId

Przewodniczący: Okręglicki Jerzy
Zastępca przewodniczącego: Goździcka Jagoda
Skarbnik: Butenko Kacper

 

Poczet Sztandarowy

Chorąży: Hubert Suwała, Kacper Jakóbik kl. VIIIb 

Towarzyszący: Anna Korżel, Kaja Lipińska kl. VIIIb