Egzamin państwowy z j. niemieckiego KID A1/A2 dla uczniów klas VI-VIII

 

Egzamin państwowy

z j. niemieckiego KID A1/A2

dla uczniów klas VI-VIII - wyniki

 

 

 

 

27 i 28 maja 35 uczniów z klas VI-VIII przystąpiło do egzaminu państwowego z j.niemieckiego KID A1 oraz KID A2. Część pisemna odbyła się w naszej szkole, natomiast część ustna miała miejsce w Instytucie Austriackim, który był organizatorem egzaminu. Miło nam poinformować, że najlepsze wyniki zdobyli:

Iga Kotlarz 7a  KID A2 wynik bardzo dobry (powyżej 90%)

Emilia Mazurkiewicz 6a, Julia Gębala 6a, Igor Siuda 6b, Michał Adamek 6c, Ksawery Krywak 6c, Natalia Wójtowicz 6b, Karolina Laska 6b, Bruno Woźniakiewicz 6c, Weronika Walerjan 6a KID A1 wynik bardzo dobry (powyżej 90%)

 

We wrześniu odbędzie się gala rozdania certyfikatów w Instytucie Austriackim w Krakowie.

 

Gratulujemy!!!

 Galeria zdjęć (tutaj)