Podsumowanie konkursu: Romuald Traugutt - patron naszej szkoły

Podsumowanie konkursu:

Romuald Traugutt

- patron naszej szkoły

Na przełomie grudnia i stycznia odbył się szkolny konkurs upamiętniający sylwetkę patrona szkoły-Romualda Traugutta.

Dla każdego z poziomów zostały wylosowane zadania, które  uczniowie przy pomocy wychowawców wykonywali.

Zadania realizowali wszyscy uczniowie klasy lub  wytypowane zespoły, których członkowie byli wspierani przez pozostałych uczniów.

Oceniane było przede wszystkim: zrozumienie tematu, pomysłowość i oryginalność oraz staranność wykonania pracy.

Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością, wiedzą i zdolnościami artystycznymi.

NAGRODZONE KLASY:

Kategoria:  opowiadanie lub wiersz związany z tematem powstania styczniowego i/lub Romualdem Trauguttem - UCZNIOWIE KLASY  V B (czytaj)

Kategoria: wykonanie dekoracji, związanej z tematem powstania styczniowego i Romualdem Trauguttem na wskazanym korytarzu - UCZNIOWIE KLASY  V D

Kategoria:  2 rebusy i krzyżówka zbudowana z pojęć historycznych, których rozwiązaniem będą następujące hasła (do wyboru): Romuald Traugutt, powstanie styczniowe, Sybir, Michał Czarnecki- UCZNIOWIE KLASY VI C (patrz)

Kategoria:  prezentacja multimedialna i po zakończeniu konkursu przedstawienie jej w klasach trzecich i czwartych lub filmik związany z tematem powstania styczniowego i Romualdem Trauguttem- UCZNIOWIE KLASY VII B (oglądaj)

Kategoria: komiks związany z tematem powstania styczniowego i Romualdem Trauguttem- UCZNIOWIE KLASY  VIII B

Kategoria: album związany z tematem powstania styczniowego i Romualdem Trauguttem- UCZNIOWIE KLASY  VIII C

Galeria zdjęć (patrz).

Opracowanie: