UROCZYSTE WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW Z J.NIEMIECKIEGO KID A1 i KID A2 W KONSULACIE AUSTRIACKIM

UROCZYSTE WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW Z J.NIEMIECKIEGO KID A1 i KID A2 W KONSULACIE AUSTRIACKIM 
 
 
 

22 października  36 uczniów z klas VII i VIII otrzymało Austriackie Dyplomy Języka Niemieckiego KID A1 i KID A2 z rąk Pani Dyrektor Instytutu Austriackiego Agnieszki Markowskiej w Konsulacie Generalnym Austrii. Wśród gości wydarzenia był  Konsul Generalny Republiki Austrii Pan Phillipp Charwath oraz Pani Dyrektor Beata Sarapuk, nauczyciele j. niemieckiego oraz rodzice nagrodzonych uczniów. Nagrodę specjalną - Bon na kurs językowy w Instytucie Austriackim - otrzymała Iga Kotlarz z klasy VIIIa, która najlepiej zdała egzamin KID A2.  Imprezę uświetnił występ wiolonczelistki Ewy Winiarz z klasy VIIb oraz laureata konkursu Poezji Niemieckojęzycznej Krzysztofa Bujniaka z klasy VIIIb. Po części oficjalnej Rada Rodziców przygotowała dla gości grilla oraz słodki poczęstunek. 

Kolejna sesja egzaminacyjna w maju przyszłego roku.


Galeria zdjęć https://drive.google.com/drive/folders/18Gt1VFTtGC0KJ5uduvKbGqr4YqFUHN38?usp=sharing