Wyniki konkursu

Wpisany przez Administrator

 

Wyniki szkolnego

konkursu recytatorskiego kl. II-III.

Czytaj więcej

 

Wyróżnienie w konkursie

Wpisany przez Administrator

 

"Małopolska Szkoła z Pasją"

rozstrzygnięcie Konkursu.

 

Czytaj więcej

   

Otrzęsiny zerówkowiczów

Wpisany przez Administrator

 

 

Otrzęsiny zerówkowiczów.

 

Czytaj więcej

   

"Nagłe zatrzymanie krążenia" - film edukacyjny

Wpisany przez Administrator

 

"Nagłe zatrzymanie krążenia"

film edukacyjny.

Czytaj więcej

   

Konkurs Doodle 4 Google 2013

Wpisany przez Administrator

 

Zapraszamy do konkursu

Doodle 4 Google 2013.

Czytaj więcej

   

Chór szkolny

Wpisany przez Administrator

 

Zapisy do

szkolnego chóru.

Czytaj więcej

   

Recenzja z rajdu

Wpisany przez Administrator

 

 

Zobacz recenzje z rajdu,

 który odbył się 21 września 2013 r.

 

Czytaj więcej

   

Gra na flecie prostym

Wpisany przez Administrator

Zapisy do nauki

gry na flecie prostym.

Czytaj więcej

   

Piszą o nas

Wpisany przez Administrator

 

 

 

Piszą o nas...

 

Czytaj więcej

   

Szkolny Punkt Mediacyjny

Wpisany przez Administrator

 

 

Szkolny Punkt Mediacyjny

 

Mediacja - to pomoc w prowadzeniu rozmowy między osobami, które nie mogą same dojść do porozumienia.

Czytaj więcej

   

Edukacja artystyczna dzieci "Cztery Pory Roku"

Wpisany przez Administrator

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 organizowane są zajęcia baletowe przez Edukację Artystyczną Dzieci. Uczniowie szkoły, którzy uczestniczą w zajęciach wzięli udział w Koncercie Baletowym "Cztery Pory Roku".

Czytaj więcej

   

List gratulacyjny

Wpisany przez Administrator

 

 
Pani dyrektor mgr Wanda Muszyńska - Franczyk wręcza Dominikowi Łapińskiemu z kl. VIa list gratulacyjny Prezydenta miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego za zajęcie II miejsca w konkursie wiedzy o Krakowie "Krakus".
   

Wyniki matematyka

Wpisany przez Administrator

 
   

Osiągnięcia uczniów

Wpisany przez Administrator

Pozaszkolne osiągnięcia uczniów z klas "0" - III

w roku szkolnym 2012/2013

 

I.            KONKURSY MATEMATYCZNE

1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

-         Kajetan Grelowski kl. Ic - wyróżnienie, najwyższy wynik na poziomie klas I ( 73,5 pkt )

-         Bartosz Krokos kl. IIb - wyróżnienie

-         Zofia Bartosz kl. IIc - wyróżnienie

-         Kacper Butenko kl. IId - wyróżnienie

-         Kalina Grelowska kl. IId - wyróżnienie, najwyższy wynik na poziomie klas II ( 75 pkt )

-         Antoni Niemczura kl. IId - wyróżnienie, najwyższy wynik na poziomie klas II ( 75 pkt )

-         Adam Baraniak - wyróżnienie, najwyższy wynik na poziomie klas III ( 98,75 pkt )

-         Mikołaj Rams - wyróżnienie

-         Szponder Patryk kl. III a - wyróżnienie 

 

II.            KONKURSY PRZYRODNICZE

1. VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego ?Świetlik?

-         Michał Fundament kl. Ib - wyróżnienie

-         Kajetan Grelowski kl. Ic - wyróżnienie

-         Franciszek Igielski kl. Ib - wyróżnienie

-         Jan Kasprowicz kl. Ic - nagroda główna, uzyskał 100% możliwych punktów

-         Aleksandra Majmurek kl. Ib - wyróżnienie

-         Szymon Panaś kl. Ib - wyróżnienie

-         Mariusz Skrzyszowski kl. Ib - wyróżnienie

-         Kaja Lipińska kl. IIb - nagroda

-         Malwina Sarnacka kl. IId - wyróżnienie

-         Wojciech Chodyń kl. IIIa - wyróżnienie

-         Urszula Wypych kl. IIIb - nagroda

 

III.            KONKURSY HUMANISTYCZNE

1. III edycja konkursu  "Drzewo Recenzji - warto czy nie warto przeczytać"

organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną

-         Maja Urbanek kl. IIIb - wyróżnienie

2. Konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek"

-         Igor Haczewski kl. IIIa - wyróżnienie II stopnia

3. X Krakowski Konkurs Recytatorski pod patronatem "Sztukolotni" i pisma

kulturalnego "Fragile"

-        Salomea Makosz kl. IIIb - wyróżnienie w kategorii klas młodszych I - III

4. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus"

-         Adam Baraniak kl. IIIb - wyróżnienie

 

IV.            KONKURSY ARTYSTYCZNE

1. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Odkrywamy Afrykę"

-         Kalina Grelowska kl. IId - I miejsce

-         Amelia Pawlikowska kl.IId -  II miejsce

-         Alicja Tomal kl.IIIa - wyróżnienie

2. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Legendy krakowskie"

-         Gabriela Kasprzyk kl. Ib - wyróżnienie

3. Konkurs na książkę artystyczną "Piszą poeci ilustrują dzieci"

-         Zuzanna Kossowska kl. IIa - nagroda

4. Międzynarodowy Turniej Tańca Karkonosze 2012

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w kategorii do lat 9 kl. Open w kombinacji

5. Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PIT i FTS w Tańcu Towarzyskim Skawina 2012

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w kat. 8-9 lat kl. Open styl Standard

6. Międzynarodowy Turniej Taneczny "Brno Open 2013"

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w kategorii do lat 10

7. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mysłowice 2013

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w  kat. 10 -11 lat kl. D

8. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnów 2013

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w kat. 10 - 11, kl. D

9. IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tuchów 2013

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w kat. 10 - 11, kl. D

10. XXVII Noworudzkie Spotkania Taneczne  Nowa Ruda 2013

-         Anastazja Martyniec kl. IIIb - I miejsce w kat. 10 - 11 lat klasa D

11. VIII Ogólnopolski Turniej w Sportowym Tańcu Towarzyskim Pajęczno 2013

-         Anastazja Martyniec kl, IIIb - I miejsce w kat. 10 - 11 lat klasa D

 

V.            KONKURSY SPORTOWE

1. Małopolski Cykl Turniejów Tenisowych Dla Dzieci 2012

-         Zofia Paradowska kl. IIIb - III miejsce w kat. Skrzaty

2. Turniej tenisowy "Babolat Tour"

-         Nadia Majewska   kl. IIa - II miejsce

3. Turniej midi tenisa organizowany przez Krakowski Klub Tenisa na Błoniach

-         Nadia Majewska  kl. IIa - III miejsce

 

I miejsce na 25m stylem dowolnym chłopców w międzyszkolnych zawodach pływackich zdobył:

 -         Michał Januszewski 3a

I miejsce na 25m stylem dowolnym dziewczyn w międzyszkolnych zawodach pływackich zdobyła:

 -         Amelia Żak 3c

 

SP4 zdobyła puchar w międzyszkolnych zawodach pływackich klas 3.

   

Osiągnięcia uczniów

Wpisany przez Administrator

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Maria Bartosz została laureatką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych, zajęła II miejsce.

 

Martyna Sikończyk została laureatką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych, zajęła III miejsce.

 

Dominik Łapiński został laureatem w konkursie "Mały Pitagoras", zajął III miejsce.

 

Dominik Łapiński  zajął drugie miejsce w konkursie "Krakus".

 

Aron Shindler został laureatem w konkursie matematycznym Krakowska Matematyka 2012/2013 "Matematyka i inne nauki w Krakowie"

 

Igor Haczewski otrzymał wyróżnienie II stopnia w konkursie "Krakusek 2012/2013".

 

Julia Winiarz i Maria Bartosz zostały laureatkami w "Małopolskim Sprawdzianie Wiedzy z Języka Angielskiego".

 

Martyna Sikończyk, Krzysztof Słącz, Michał Pieniążek zostali finalistami w "Małopolskim Sprawdzianie Wiedzy z Języka Angielskiego".

 

A oto nasze laureatki M. Sikończyk i M. Bartosz z Panią B. Sarapuk oraz Panią B. Feuer

 

 Dominik Łapiński z Panią A. Krzywanek

 

Gratulujemy i życzymy więcej sukcesów.

   

Wyniki z historii

Wpisany przez Administrator

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "KRĄG":

III MIEJSCE - SONIA TRELA

 


   

Strona 25 z 29