Przypomnienie o płatnościach

Wpisany przez Administrator

W związku z faktem, iż znaczna ilość rodziców nie uregulowała płatności za obiady dzieci w miesiącu marcu bardzo prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności. Jednocześnie przypominamy, że termin płatności zgodnie z regulaminem ustalony jest do dnia 5 każdego miesiąca.

 

Zapraszamy dzieci sześcioletnie do naszej szkoły

Wpisany przez Administrator

 

Zapraszamy  dzieci sześcioletnie do naszej szkoły!

 

W roku szkolnym 2011/2012 i 2012/2013 utworzyliśmy klasę pierwszą dla dzieci sześcioletnich. Takie plany mamy również na rok 2013/2014. W naszej placówce działa oddział "0" dla dzieci pięcio i sześcioletnich.

 

Dokładamy wszelkich starań, by dzieci czuły się w naszej szkole bezpiecznie, rozwijały swoje talenty i doskonaliły umiejętności.

 

 

   

Język angielski - wyniki konkursu

Wpisany przez Administrator

Wyniki konkursu z języka angielskiego

1.      Do II etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

zakwalifikowali się:

- Julia Winiarz (VIb) - 90 pkt.

- Maria Bartosz (VIb) -  82 pkt.

- Martyna Sikończyk (VIa) - 78 pkt.

- Krzysztof Słącz (VIc) - 75 pkt.

- Michał Pieniążek (VIc) - 61 pkt.

 

2.  "High Flier" 

- wynik dobry Roma Stachowicz (VA)

 

 Gratulujemy zdobytych wyników

i życzymy powodzenia w dalszych etapach.

   

Wyróżnione osoby w I semestrze

Wpisany przez Administrator

Wyróżnione osoby w I semestrze 2012/2013

 

Klasa IV a

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Hanc Bartosz

4.9

Wzorowe

Kaczmarczyk Daniela

4.8

Wzorowe

Pasiński Przemysław

5.0

Bardzo dobre

Pietrow Aleksander

5.0

Bardzo dobre

Ruszaj Wojciech

4.9

Bardzo dobre

Smiałek Lena

5.0

Wzorowe

 

Klasa IV b

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Karbowska Natalia

4.8

Bardzo dobre

Kisielewska Gabrysia

5.0

Bardzo dobre

Lisowska Marta

4.9

Bardzo dobre

Odziomek Bartosz

4.9

Bardzo dobre

Petrow Julia

5.1

Bardzo dobre

Shindler Aron

5.1

Bardzo dobre

 

Klasa IV c

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Klimczyk Krzysztof

5.00

Wzorowe

Kownacka Hanna

5.09

Wzorowe

Kozłowska Olga

4.80

Wzorowe

Maśkiewicz Julia

5.00

Bardzo dobre

Traczyński Mateusz

4.81

Bardzo dobre

Traczyński Mikołaj

4.81

Bardzo dobre

Wiśniewska Marcelina

4.90

Bardzo dobre

  

Klasa V a

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Bartosz Józef

5.0

Bardzo dobre

Cender Inga

5.0

Wzorowe

Kaczor Sebastian

5.0

Bardzo dobre

Kryszkiewicz  Jakub

5.0

Wzorowe

Kurek Apolonia

4.83

Bardzo dobre

Mamińska Iga

5.08

Wzorowe

Niebudek Oska

4.83

Wzorowe

Nowosad Julia

4.92

Wzorowe

Siwek Dominika

4.75

Bardzo dobre

Stachowicz Roma

5.25

Wzorowe

Wójcik Konrad

4.83

Bardzo dobre

 

 

Klasa V b

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Gąsiorek Dominika

5.08

Wzorowe

Gębala Marta

4.75

Bardzo dobre

 

Klasa VI a

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Łapiński Dominik

4.9

Wzorowe

Sikończyk Martyna

5.22

Bardzo dobre

Ziębowicz Tomasz

5.0

Bardzo dobre

Żurowski Jakub

4.9

Bardzo dobre

 

Klasa VI b

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Bartosz Maria

5.2

Bardzo dobre

Bąk Julia

5.0

Wzorowe

Białas Jakub

5.0

Bardzo dobre

Czesak Maria

5.1

Wzorowe

Leżańska Julia

5.1

Wzorowe

Winiarz Julia

5.5

Wzorowe

 

Klasa VI c

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

Trela Sonia

4.9

Wzorowe

 

   

Wyniki z historii

Wpisany przez Administrator

   

Wyniki z konkursu

Wpisany przez Administrator

Wyniki z XIX konkursu o Krakowskim Turnieju Wiedzy o Antyku i Mitologii.

 

I miejsce zajęła: Marysia Bartosz

Dyplom z wyróżnieniem otrzymał: Józef Bartosz

   

Wyniki z konkursu

Wpisany przez Administrator

 

Wyniki Mistrzostw Szkoły w SUDOKU dla klas IV - VI

 

1.                  Julia Sałaja kl. Vb

2.                  Julia Winiarz kl. VIb

3.                  Natalia Karbowska kl. IVb

 

Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować Szkołę Podstawową NR 4 na Mistrzostwach Krakowa w Sudoku dla Szkół Podstawowych.

 

 

Do etapu międzyszkolnego konkursu

Krakowska Matematyka 2012/2013

zakwalifikowali się:

z klas czwartych

z klas szóstych

1.                  Aron Shindler

2.                  Michał Gądek

3.                  Marcin Gruchała

4.                  Mateusz Rogala

5.                  Justyna Wojda

6.                  Przemysław Pasiński

1.                  Tomasz Ziębowicz

2.                  Julia Winiarz

3.                  Tomasz Mierzyński

4.                  Michał Pieniążek

 

   

Wyniki trzecioklasistów

Wpisany przez Administrator

   

Prezentacja wyników

Wpisany przez Administrator

   

Sukcesy matematyczne

Wpisany przez Administrator

   

Spotkanie z Barbarą Gawryluk

Wpisany przez Administrator

Dnia 13 czerwca odbyło się w bibliotece szkolnej spotkanie z panią Barbarą Gawryluk, dziennikarką, pisarką i tłumaczką, autorką popularnych książek dla dzieci. Organizatorkami spotkania były panie Barbara Feuer i Urszula Szeląg. W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu uczniów ze wszystkich klas. Na zakończenie uczestnicy mogli zakupić książki i otrzymać autograf pisarki.

 

Poniżej zdjęcia ze spotkania.

zdjęcia

   

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu J. Angielskiego Fox 2012

Wpisany przez Administrator

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Fox 2012

(uczniowie, którzy uzyskali dobry lub bardzo dobry wynik)

 

Matylda Dziewońska - 52,5 pkt. - wynik dobry

Aron Shindler - 56 pkt. - wynik dobry

Roma Stachowicz - 55 pkt. - wynik dobry

Michał Pieniążek - 87,5 pkt. - wynik dobry

Julia Winiarz - 93,5 pkt. - wynik dobry

Daniel Piasecki - 92,5 pkt. - wynik dobry

Jakub Żubrowski - 101 pkt. - wynik bardzo dobry

Jerzy Sendur - 115,5 pkt. - wynik bardzo dobry

Łukasz Jakubowski - 111,25 pkt. - wynik bardzo dobry

Joanna Kozakiewicz - 101,25 pkt. - wynik dobry

   

Ogólnopolski Konkurs Nauka Przyrodniczych "Świetlik"

Wpisany przez Administrator

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

20 marca 2012 r. uczniowie klas początkowych naszej szkoły wzięli udział w V edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

Spora część naszych uczestników może pochwalić się wysokimi wynikami.

Najlepszy, imponujący wynik w konkursie - 100% poprawnych odpowiedzi, osiągnął uczeń klasy Id

- Antoni Niemczura.

 

Nagrody za wysokie wyniki otrzymają także:

- uczniowie klas I - Kaja Lipińska i Mikołaj Raszka

- uczniowie klas II - Urszula Wypych, Igor Haczewski i Alicja Źrałka

- uczniowie klas III - Jan Kołodziejczyk i Marcin Gruchała

 

Wyróżnienie otrzymali:

- uczennica klasy I - Matylda Kowalczyk

- uczniowie klas II - Wojciech Chodyń i Adam Baraniak oraz Maja Lempart i Kamila Górny

- uczniowie klas III - Aron Shindller, Matylda Dziewońska i Daniela Kaczmarczyk

 

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

   

Konkurs

Wpisany przez Administrator

 

Uczennica klasy Vb Julia Leżańska zajęła I - miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastycznym "Kwiatowe fantazje" - rękodzieło artystyczne organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie.

Julia stworzyła na konkurs piękną mozaikę witrażową ze szkieł. Nauczyciel plastyki oraz koleżanki i koledzy serdecznie gratulują młodej zdolnej artystce.

 
Poniżej zdjęcia z wystawy:
 
 
 
 

Uczennica klasy IIIc Marcelina Wiśniewska zakwalifikowała się do wystawy końcowej w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Przyroda w kolorach 2011 r."

Wystawa została zorganizowana w Ogrodzie Botanicznym UJ w Krakowie. Nauczyciel plastyki oraz koleżanki i koledzy serdecznie gratulują naszej młodej artystce

 
   

Wyniki z historii

Wpisany przez Administrator

   

Laureaci konkursu

Wpisany przez Administrator

Laureaci konkursu "Drzewo recenzji-warto czy nie warto przeczytać" zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną oraz Wydawnictwo SKRZAT:

 

Paulina Burlaga kl. IV b - nagroda

Gabriela Kisielewska kl. III b - nagroda

 

Apolonia Kurek kl. IV a - wyróżnienie

Julia Miaśkiewicz kl. III c - wyróżnienie

Maria Bartosz kl. V b - wyróżnienie

 

 


 

   

Strona 26 z 29