SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KRAKOWIE
DYREKTOR SZKOŁY OGŁASZA NABÓR
NA WOLNE STANOWISKO SEKRETARZ SZKOŁY

  1. Wymagania formalne

– wykształcenie średnie lub wyższe

– doświadczenie zawodowe w pracy biurowej

– pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych;

– stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku;

– nie był prawomocnie skazany/a za przestępstwo popełnione umyślnie;

  1. Wymagania dodatkowe

Mile widziane:

  1. doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych w jednostkach oświatowych;
  2. znajomość przepisów z zakresu prawa pracy – Karta Nauczyciela, Kodeks Pracy, ustawy o pracownikach samorządowych, ubezpieczeniach społecznych;
  3. biegła znajomość pakietu biurowego MS Office;
  4. biegła znajomość programów w zakresie spraw kadrowych ZSZO, SIO, programu sprawozdawczego GUS oraz platformy ZUS;
  5. znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych, znajomość ustawy o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO);
  6. obowiązkowość, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy;
  7. samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  1. Zakres obowiązków
  1. prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników zgodnie ze stosownymi przepisami – Kodeks Pracy i Karta Nauczyciela;
  2. obsługa programu Kadry w ZSZO;
  3. sporządzanie sprawozdań statystycznych dla celów GUS;
  4. wprowadzanie danych do SIO;
  5. prowadzenie akt personalnych wszystkich pracowników;
  6. przygotowanie dokumentacji związanej z awansem zawodowym nauczycieli;
  7. inne sprawy związane z pracownikami szkoły oraz emerytami AiO;
  8. przyjmowanie wniosków, składanie zamówień, rozliczanie funduszy przyznanych w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

4. Warunki pracy i płacy:

1. umowa na zastępstwo, z możliwością uzyskania następnie  umowy na czas nieokreślony;
2. wynagrodzenie zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych z dnia 25 października 2021 r. (Dz. U. 2021 poz. 1960).

5. Wymagane dokumenty:

  1. CV;
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, dodatkowe uprawnienia, kwalifikacje;
  3. kopie świadectw pracy
  4. zaświadczenie o niekaralności KRK (zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich);
  5. oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
  1. Termin i miejsce składania dokumentów:

Termin składania ofert:  do 30 sierpnia 2024 r.
Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub na adres e-mail: sp4@mjo.krakow.pl

O zakwalifikowaniu się kandydaci będą powiadomieni drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie.

Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne w uzgodnionym indywidualnie terminie.

  1. Ilość etatów

Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu – zatrudnienie od zaraz.